Free foto fotografie zdarma - Mojefoto.net

Faq

Fotografie si můžu stáhnout zdarma?

Ano. Zdarma pro osobní i komerční užití. Autoři fotografií na tento server nahrávají fotografie pod licencí Creative Commons (o licenci dole). Zavazují se, že fotografii neuveřejnili na jiném serveru pod jiným typem licence, nebo jiné placené službě.

Jsem profesionální fotograf, co mi tato služba přinese?

Jako profesionální fotograf máte určitě nepřeberné množství fotografií, které nemáte v úmyslu prodat a zbytečně o nich nikdo neví a přitom jsou kvalitní a daly by se využít. Nahrajte je k nám. U každého autora je odkaz na profesionální tvorbu, což může být Váš osobní web, fotobanka, či jiná služba. Můžete takto přijít k dalším zájemcům o Vaše fotografie, které si může koupit. Ale ne u nás. Zde se nikdy za fotku platit nebude! :-)

Jak správně uvést autora dle licence?

Jsou samozřejmě typy užití, kde to není problém. Pokud použijete fotografii v knize, časopisu, online magazínu, kdekoliv najdete místo, kde autora můžete uvést. Pokud ale použijete fotografii do grafického designu, billboardu, letáku, na obal potraviny, elektroniky atp., je samozřejmě složité vyhradit místo pro uvedení autora. Snažte se licenci dodržet a autora někde uvést.

Licence Creative Commons

Všechny fotografie na tomto serveru jsou poskytovány pod licencí Creative "Commons Uveďte autora 4.0 International". Více o této licenci si prosím přeščtěte zde: